محل تبلیغات شما

سلام دوستان عزی من امروز بازی پابجی موبایل رو براتون گذاشتم که شما حال کنید خب اگر هر بازی مشکلی داشت

در نظرات بگید که من پیگیری کنم خب امیدوارم از این بازی استفاده کامل کرده باشید

خب ابتدا بازی رو دانلود کنید به برنامه کروم دسترسی نصب فایل Apk بدهید و بعد فایل Apk را نصب کنید وارد بازی شوید تا جایی که ارور دیتا بدهد او راستی

اگر همچین سوالی ازتون پرسید

Please Allow Be Storage

Ok No

شما براتون باکس بالا با گزینه های بالا ظاحر میشه شما باید روی دکمه Ok یا Yes بزنید.

خب شما باید فایل Rar که لینک دانلود دومی است را دانلود کنید حاوی یک پوشه است

شما پوشه را انتخاب کنید(Selected) و روی More یا سه نقطه بزنید بعد روی Move بزنید

بعد به Android/obb بروید و پوشه را Paste کنید خب تمام شد بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید

اگر نیاورد احتمالا در پوشه اندروید پوشه data موجود نیست یک پوشه ایجاد کنید به نام data یا DATA بعد نام پوشه حاوی رو درونش ایجاد کنیدپلیرآن‌نونز بتل‌گراندز (به انگلیسیPlayerUnknown's Battlegrounds) یا به اختصار PUBG یک بازی ویدئویی چندنفره آنلاین و در سبک بتل رویال است که توسط استودیوی بلو هول در کره جنوبی ساخته و در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ توسط شرکت پابجی در کره جنوبی برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان و توسط شرکت مایکروسافت در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد. نسخه مخصوص گوشی‌های اندروید و آی‌اواس در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت تنسنت منتشر شد. همچنین این بازی توانست به بهترین بازی ویدئویی موبایل در سال ۲۰۱۸ تبدیل شود و فقط بازیکنان این بازی در نسخه گوشی‌های همراه به ۷۰۰ میلیون نفر می‌رسد.

دانلود بازی جذاب و اکشن - speed2fast.ir

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها